Календарь соревнований (Харьков)

СІЧЕНЬ

10-12  Чемпіонат Харківської області U18 юнаки та дівчата 2003-2005 р.н., ДС "Зміна"

18.01  Відкритий чемпіонат м. Харкова юнаки та дівчата 2007 р.н. та молодше,  ДС "Зміна"

24-26  Чемпіонат Харківської області U21 юніори та юніорки 2000-2005 р.н., ДС "Зміна"

ЛЮТИЙ

06-08  Відкритий чемпіонат м. Харкова, присвячений памяті Ю. Бавикіна  U12 юнаки та дівчата 2009 р.н. та молодше, ДС "Зміна"

14-16  Відкритий командний турнір "Дитяча ліга", І етап юнаки 2007-2008, 2009-2010 р.н. спорткомплекс "Політехнік"

29.02  Всеукраїнський турнір на призи президента корпорації ДСН А.В. Ярославського юнаки та дівчата 2009 р.н. та молодше, ДС "Зміна

БЕРЕЗЕНЬ

Чемпіонат Харківської області U16 юнаки та дівчата 2005-2006 р.н., ДС "Зміна

21.03  Відкритий Чемпіонат м. Харкова U13 юнаки та дівчата 2008 р.н., ДС "Зміна

КВІТЕНЬ

03-05  Кубок Харківської області, ДС "Зміна

17-19  Відкритий командний турнір "Дитяча ліга", ІI етап юнаки 2007-2008, 2009-2010 р.н.

Відкритий Чемпіонат м. Харкова U17 юнаки та дівчата 2004 р.н. та молодше, ДС "Зміна

25.04  Відкритий турнір по дзюдо юнаки та дівчата

ТРАВЕНЬ 

02.05  Відкритий Чемпіонат м. Харкова U11 юнаки та дівчата 2010 р.н. та молодше, ДС "Зміна

ВТ на призи ЗТУ А.Т. Новікова юнаки та дівчата

СЕРПЕНЬ

21-23  Чемпіонат Харківської області U23 молодь 1998-2005 р.н., ДС "Зміна

ВЕРЕСЕНЬ

12.09  Відкритий Чемпіонат м. Харкова U15 юнаки та дівчата 2006 р.н та молодше, ДС "Зміна

18-20  Чемпіонат Харківської області чоловіки та жінки, ДС "Зміна

Відкритий турнір памяті Кісіля чоловіки та жінки, ДС "Зміна

26.09  Відкритий командний турнір "Дитяча ліга", ІII етап юнаки 2007-2008, 2009-2010 р.н.

ЖОВТЕНЬ

02-04  Чемпіонат Харківської області U17 юнаки та дівчата 2004-2006 р.н., ДС "Зміна

Всеукраїнський турнір, присвячений Дню захисника України юнаки та дівчата

31.10  Відкритий Чемпіонат м. Харкова U16 юнаки та дівчата 2005 р.н. та молодше, ДС "Зміна

ЛИСТОПАД

07.11  Відкритий командний турнір "Дитяча ліга", ІV етап юнаки 2007-2008, 2009-2010 р.н.

13-15  Чемпіонат Харківської області U14 юнаки та дівчата 2007 р.н. та молодше, ДС "Зміна

16-17  Відкритий турнір "Кубок Мера" юнаки 

ГРУДЕНЬ

04-05  Чемпіонат Харківської області U10 юнаки і дівчата 2011 р.н та молодше,  ДС "Зміна

11-12  ВТ пам'яті Г.В. Малинка

12.12  Відкритий командний турнір "Дитяча ліга", фінал юнаки 2007-2008, 2009-2010 р.н.

Відкритий турнір по дзюдо (Панда) юнаки та дівчата

ВТ пам'яті В.А. Березюка юнаки та дівчата